mail: rozhodci@hokejbal-vc.cz

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

TITULNÍ STRANA » Pardubické týmy dál "válí"

Jiří Kozel | 08.05.2018 13:51:18 | 293x

Liga starších žáků - Oba týmy z Pardubic opět bezpečně vyhrály a nadále zvyšují svůj bodový odstup od pronásledovatelů a nadále dokazují, že soupeři se jim mohou koukat pouze na záda a to z velké dálky. Letohrad dokázal porazit Piráty a odskočil Ježkům na tři body při boji o třetí příčku.

Ježci Heřmanův Městec : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 6 (0:1,1:4,0:1), střely 26:30

Jiří Kozel (Ježci): "Opět nám chyběli dva obránci, a tak na jejich místa zaskočili útočníci. Do zápasu se Svítkovem jsme vstoupili strašně a po pěti minutách mohlo být klidně i rozhodnuto. Naštěstí nás podržel brankář A. Páv a pustil za svá záda pouze jediný gól. Postupem času jsme hru vyrovnávali a nebýt tyčky a mizerné mušky mohlo být do konce první třetiny ještě srovnáno. Do druhé části jsme chtěli vstoupit lépe, ale po našich slibných výpadech vždy přišla gólová tečka Svítkova. Asi největší problém nám dělal Novotný, který snad ani nepotřeboval ke vstřelení třetího gólu spoluhráče a po naběhání 10 kilometrů v našem pásmu trošku se štěstím zavěsil. Po inkasování čtvrté branky jsme chtěli alespoň snížit a trošku nahlodat sebevědomí soupeře, ale když už se nám to povedlo, tak jsme za dalších pár vteřin inkasovali gól pátý. Ve třetí třetině jsme zápas rozhodně nezabalili a připravili si další příležitosti, ale nedokázali jsme je proměnit, což je určitě škoda, ale zase je potřeba uznat, že Svítkov má daleko větší kvalitu, kterou můžeme porazit pouze při heroickém výkonu a hlavně při proměňování sebemenší příležitosti.
Svítkov se na nás speciálně připravil, což dokázal v pozápasovém choreu - musím za sebe říct, že mám tohle neurážlivé popichování rád a pobavil jsem se, takže palec hore, jen bych upozornil, že Kozel se nedojí, jak se naznačovalo ;o) . My teď máme hlavsu na špalku, když musíme porazit v posledním zápase Letohrad za tři body."

Martin Hlavsa (Svítkov): „Do Ježkárny jsme přijeli nabuzení s cílem užívat si hokejbal a bavit se hrou. To se nám dařilo hned od prvních minut. Z kraje zápasu se hned prosadil Bláha. O přestávce jsme kluky nabádali k aktivnější střelbě, a když se konečně po dvou zápasech v pitstopu přezul kapitán Lukáš Novotný do nových módních tenisek, dočkali jsme se i dalších gólů. Nejprve se po jeho akci prosadil mladší žák Max Seidl, který jako vždy rutinně vymetl víko (jakoby ani jiné góly nechtěl dávat). Následně přezutý sniper Novotný na letních gumákách ukončil svůj gólový půst. Stav 3:0, čas na to vytáhnout ESO z rukávu - Raky prostřeluje Páva v brance Ježků. Těsně před koncem druhé třetiny se po několikáté laxnosti naší obrany prosadil Šmíd a Ježci byli ve varu. Avšak na plochu šla hned dvojice Bláha-Rakovský a jako správní hasiči zchladili po šesti vteřinách od inkasované branky domácí střídačku, když si Raky vzpomněl, že má ještě jedno esíčko v rukávu - 1:5. V poslední třetině se znovu prosadil L. Novotný a uzavřel tak stav zápasu na 1:6. Ježci odvedli svůj standardně dobrý výkon a vypracovali si několik dobrých šancí. Je třeba je pochválit. V brance se zaskvěl kvalitním výkonem Vláďa ,,Čiliak" Šídlo. My jsme si hru užili, a tak jsme si mohli na konci zazpívat vítěznou písničku se speciálním věnováním. Hráčům Ježků děkujeme za hezké zápasy v sezóně, které hlavně na jaře dostali svůj náboj a přejeme jim úspěšný boj o třetí místo. Snad jim to neuteče o tři body:-)“

Sestava (Ježci): Páv - Kozel, Čapka, Synek, Daníček, Málek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Baumgartner, Jožák, Kubátová

Sestava (Svítkov): Šídlo Procházka - Malý, Gregor, Bláha, Korbel, Korec, Cahlík, Brož, Rakovský, Novotný Š. , Novotný L., Janíček, Hemžský, Vlašič J., Drozd, Seidl

HBC Autosklo HAK Pardubice : HC Jestřábi Přelouč 9 : 0 (4:0,2:0,3:0), střely 46:6

(Jestřábi): Byť jsme do zápasu nastoupili na dvě kompletní formace, do branky se při absenci Čáry musel postavit jindy obránce Herman. A ten je po hříchu asi jediný, kdo v utkání snesl měřítko. Zápas jsme totiž prohráli už někde ve Starých Čivicích ve vlastních hlavách. Jen těžko si lze jinak vysvětlit, že hráči, kteří pravidelně trénují, nebyli na hřišti schopni plnit ani elementární pokyny a naše hra tak působila jako jeden velký zmatek. Víc k zápasu netřeba říkat, rozebereme si ho ještě interně. Pochvala Hermanovi za 37 zákroků, ostatní příště znova a lépe.“

Sestava (Jestřábi): Herman - Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček, Lauryn, Rozkošný, Moravec F., Moravcová, Říha, Merta, Fabián

SK HOKEJBAL Letohrad : HBC Hradec Králové 1988 4 : 1 (1:0,1:1,2:0)

HBC Autosklo HAK Pardubice : SK Hokejbal Letohrad 8 : 3 (3:2,3:0,2:1)