» 09:00 | SK Jihlava-Autosklo PCE "modří"
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "bílí"
» 12:45 | Sršni Svitavy-Svítkov Stars
ilustrační foto (foto: Dan18)

Odstartovala soutěž starších žáků

Jiří Kozel | 19.09.2017 14:14:57 | 129x

Liga SŽ - Sezonu starších žáků odstartovala trojice utkání. Ve dvou, alespoň dle výsledku, nebylo o vítězi pochyb, ale na Svítkově se bojovalo až do samostatných nájezdů.

ilustrační foto (foto: D.Kerschbaum)

Sezona o víkendu startuje i starším žákům

Jiří Kozel | 13.09.2017 17:55:41 | 257x

Prázdniny utekly jako voda a na svůj start se chystá i soutěž starších žáků. V loňském roce jednoznačně ovládl základní část Letohrad, ale jak to tak v mládežnických celcích bývá, tak ve všech týmech dojde k ročníkové obměně a až čas ukáže kdo letos může pokukovat po metách nejvyšších. Jako první jsme vyzpovídali trenéry jednotlivých celků. Napoví nám již oni, kdo usedne na východočeský trůn?

Výběr U15 PK (foto: fcb RSHb ČV)

Historické vítězství Pardubického kraje na Hejtmanském poháru!

Jana Nekolová | 29.06.2017 07:32:58 | 697x

Turnaj U15 - Od pátku 23.6. do neděle 25.6.2017 se na Zimním stadionu Brno - Úvoz uskutečnil Turnaj krajských výběrů U15 "Hejtmanský pohár", jehož tradice se datuje od roku 2008, kdy se uskutečnil v jihočeském Písku. Turnaj proběhl pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála a pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Pardubický kraj poprvé ve své historii získal první místo, pro Královehradecký kraj bylo sedmé místo s jejich věkovým a výškovým hendikepem třešničkou na dortu.

Ježci x Jeleni (foto: David Kerschbaum)

Sezona starších žáků je minulostí a čeká nás MČR …

Jana Nekolová | 22.05.2017 21:21:29 | 971x

MČR SŽ – doplněno -  Pro některé týmy kategorie starších žáků už letošní sezona skončila, jako pro Svítkov, který je s průběhem sezóny na jejím konci celkem spokojen, neboť umístění v tabulce plně odpovídá jeho očekávání. Svitavští Sršni hodnotí uplynulou sezónu pozitivně, neboť se v podzimní části potýkali s marodkou, ale v jarní části se jim podařilo stabilizovat a rozšířit kádr o nové přínosné hráče. Brněnští Buldoci neměli před sezonou nijak velké cíle, co se týká umístění, jelikož se jim na poslední chvíli zeštíhlil kádr o pár hráčů a museli nasadit převážně kluky z mladších žáků nebo přípravky, což byla ale pro ně obrovská škola. Ježkům, kteří měli sestavu složenou s převážné většiny hráči mladších žáků, sezóna ukázala, že jsou vlastně lepší, než si mysleli.

Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni!

Jana Nekolová | 15.05.2017 17:48:44 | 591x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály poslední zápasy letošní sezony v kategorii starších žáků, ve kterých svitavští Sršni drželi krok s královéhradeckými Piráty jen první dvě třetiny a přeloučští Jestřábi utrpěli debakl s favoritem. Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni, vicemistry pardubičtí Autoskláři a na třetím místě skončili královéhradečtí Piráti. Osm nejlepších týmů ze tří regionů z celé republiky postoupí do MČR SŽ. Třídenní turnaj se hraje o víkendu 26 - 28. května v Plzni na zimním stadionu a v hokejbalové hale.

Svítkov (foto: Jana Nekolová)

Starší žác Hradce a Svítkova jednoznačně vyhráli.Mladší žáci Ježků a Pirátů naplno bodovali

Jana Nekolová | 09.05.2017 08:37:32 | 699x

MČR SŽ – Ve čtvrtek se dohrával zápas svitavských Sršňů a letohradských Jelenů, ve kterém svitavští Sršni i přesto, že prohráli, tak odehráli s letohradskými Jeleny jeden z nejlepších zápasů letošní sezony. V sobotu se pak dohrály předposlední (pro některé i poslední) zápasy, ve kterých přeloučští Jestřábi drželi krok s královéhradeckými Piráty díky výborně chytajícímu gólmanovi Hermanovi jen první třetinu, pak už na ně nestačili a Svítkov tahal po celý zápas s brněnskými Buldoky za delší konec provazu a pomalu navyšoval skóre, které se zastavilo na desítce. Ježčí mladší žáci zvládli dvojutkání se Svítkovem a dál můžou snít o 1. místě přeboru mladších žáků na kterém minimálně na týden vystřídali tým Autoskla, které má dva zápasy k dobru. V druhém dvojzápase tohoto víkendu si Piráti zajeli pro body do Letohradu.

Jestřábi (foto: Martin Šmíd)

Až nájezdy rozhodly o vítězství Autosklářů nad Piráty! Přelouč potrápila Svítkov!

Jana Nekolová | 01.05.2017 22:14:00 | 366x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých měli letohradští Jeleni zápas s brněnskými Buldoky od začátku do konce ve své režii a na závěr se tak mohli radovat z vítězství. Svitavští Sršni si ovládnutím zápasu s brněnskými Buldoky vysloužili pochvalu. Vyrovnanou bitvu mezi královéhradeckými Piráty a pardubickými Autoskláři rozhodly až nájezdy ve prospěch hostů a ve sváteční pondělí se svítkovské hvězdy dlouho střelecky trápily díky skvěle chytajícímu gólmanovi domácích, ale ve třetí třetině již rozhodly zápas na svou stranu a odvezly si z Přelouče tři body.

Svítkov x Letohrad (foto: David Kerschbaum)

Až dva rychlé góly přinesly výhru Letohradu nad Svítkovem!

Jana Nekolová | 24.04.2017 20:20:08 | 1062x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých se utkání mezi letohradskými Jeleny a domácími svítkovskými Hvězdami zlomilo až na začátku třetí třetiny, kdy hosté vstřelili dva rychlé góly a zápas se pak už dohrával v poklidném tempu. V nedělní dohrávce si pak Svítkov spravil chuť výhrou nad svitavskými Sršni. Královehradečtí Piráti se dlouho nemohli prosadit proti domácím bojovným svitavským Sršňům a až když otevřeli skóre zápasu, tak si mohli konečně oddychnout a zápas dovést do vítězného konce. Pardubičtí Autoskláři si otevřeli střelnici proti devíti statečným heřmanovským Ježkům, kteří jen těžko odolávali jejich kanonádě.

SŽ Svítkov x Hradec (foto: Alena Novotná)

Velikonoce přinesly vysoké gólové nadílky!

Jana Nekolová | 17.04.2017 20:53:58 | 1034x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých svitavští Sršni sice doma nad oslabenými, ale bojovnými Ježky vyhráli, ale ti je vyškolili z produktivity. Brněnští Buldoci zaskočili favorita z Letohradu vedoucím gólem, ale to bylo z jejich strany vše, neboť zbytek zápasu už měli pod svou taktovkou letohradští Jeleni. Autoskláři převálcovali devět statečných přeloučských Jestřábů, kteří jen těžko mohli čelit převaze domácích a svítkovské hvězdy zaslouženě vyhrály nad oslabenými královehradeckými Piráty.

Svítkov x Přelouč (foto: Štefan Havran)

Autoskláři vyhráli přetahovanou se Sršni! Přelouč srdnatě bojovala se Svítkovem!

Jana Nekolová | 10.04.2017 17:03:19 | 623x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých přeloučští Jestřábi i přesto, že ztratili koncentraci ve druhé třetině, tak zápas nevzdali a bojovali se svítkovskými hvězdami, které v druhé polovině třetí třetiny přestaly hrát svoji hru a nechaly přeloučské Jestřáby dvakrát skórovat, až do konce. Ježci sice favoritovi z Letohradu vysoko podlehli, ale udělali jim radost proměněné šance a inkasované branky neřeší. Svitavští Sršni se s Autoskláři přetahovali o výsledek po celý zápas, šťastnější však byli nakonec domácí.

Další aktuality

» 03.04.2017 |
 Jeleni se rozjeli na 110% a porazili běhavé a bojovné Autoskláře!

» 27.03.2017 |
 Ježci opět dokázali vystrčit růžky a z minima vytěžili hned dvě branky!

» 21.03.2017 |
 Kolotoč jarních zápasů SŽ se rozjel na plné obrátky!

» 14.03.2017 |
 V kategorii SŽ podrželi své týmy jejich gólmani!

» 07.03.2017 |
 Jaro už začalo, ale někteří se ještě neprobudili ze zimního spánku …

» 01.03.2017 |
 V sobotu se otevřou brány i pro kategorii SŽ!

» 28.11.2016 |
 Podzim uzavřel brány SŽ a jaké je hodnocení jednotlivých týmů?